Konkurs „Oj zimo, ty zimo! - dzieci kochają zimę”

Utworzono dnia 24.03.2017

15 marca 2017r w Gminnej Bibliotece w Czerminie odbyło się podsumowanie konkursu „ Oj zimo, ty zimo! - dzieci kochają zimę”.

Celem konkursu był stworzenie dzieciom możliwości zaprezentowania własnego odczucia na temat pory roku jaką jest zima, popularyzacji literatury pięknej, promowanie czytelnictwa.

Za zadanie miały wykonać pracę plastyczną o tematyce zimowej na podstawie przeczytanej literatury i obserwacji przyrody.

Na konkurs wpłynęło 14 prac, które wykonały dzieci poniżej 13-tego roku życia.

Prace były wykonane różną techniką. Użyto między innymi plasteliny, waty, tektury materiałów ozdobnych ,fotografii. Wykonano je estetycznie, pomysłowo i zgodnie z tematyką.

Komisja przyznała:

I miejsce Adrian Szelest

II miejsce Maksymilian Banik

III miejsce Julia Stolarz

Pozostali uczestnicy to : Klaudia Malaga, Krystian Midura, Filip Midura, Ernest Tabor, Seweryn Tabor, Zuzanna Szafraniec, Milena Bydłowska, Gabriela Nalepa, Tomasz Nalepa, Oliwia Ździebło, Klaudia Szczepanik.

Wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe. Prace wystawiono w lokalu biblioteki.

Konkurs „Oj zimo, ty zimo! - dzieci kochają zimę”

Utworzono dnia 24.03.2017, 12:03

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.