Konkurs „ Na wyspach Bergamutach....”

Utworzono dnia 09.12.2016

8 listopada 2016 r w Gminnej Bibliotece Publicznej w Czerminie odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „ Na wyspach Bergamutach – poznajemy twórczość Jana Brzechwy”. Wzięły w nim udział dzieci poniżej 13 roku życia. Każde z nich musiało wykonać obrazek ilustrujący dowolny wiersz Jana Brzechwy.
Spośród wszystkich dostarczonych prac komisja konkursowa wybrała 3 najlepsze.

I miejsce zajęła Oliwia Ździebło, która z wyjątkową dbałością o szczegóły przedstawiła scenę z „Czerwonego Kapturka”, na II miejscu uplasował się Krystian Midura ze swoją bajecznie kolorową ilustracją do wiersza „Sójka”, a III miejsce zostało przyznane Aleksandrze Stołowskiej , która wykonała oryginalny rysunek zainspirowany wierszem „Mucha”.

Prace konkursowe zostały wystawione w naszej bibliotece, a wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe.

Konkurs - Na wyspach Bergamutach

Utworzono dnia 09.12.2016, 13:52

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.